Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sta jedete na poslu? taj Čet Okt 08, 2009 11:18 pm

masa82

Aktivni član
Aktivni član
Mislim da je ovo jako zanimljivo za nas sa viskom kilograma, a meni licno veliki je problem da smislim sta cu jesti na poslu.
Ovih dana se najcesce odlucim za nestle fitnes zitarice i jogurt sa probioticima uz dodatak lanenog semena, a za uzinu je obavezna jabuka. Kako vi resavate ovaj problem?

2 Re: Sta jedete na poslu? taj Sre Dec 09, 2009 12:05 pm

Musmula

Novi član
Novi član
Uzas.Na poslu jedem samo peciva ali zelim da prekinem sa tom losom navikom.

3 Re: Sta jedete na poslu? taj Sre Dec 09, 2009 12:35 pm

run2stars

I bi profi
I bi profi
ponesem neku vocku,a ako zaboravim onda uglavnom nista...ovo bi nekome moglo zvucati kao problem,ali ja radim u skoli pa nikada nisam tamo toliko dugo da ne mogu da izdrzim...
nalivam se vodom smesna

4 Re: Sta jedete na poslu? taj Pet Dec 18, 2009 11:44 am

Toxic

Aktivni član
Aktivni član
Obicno picu ili nesto iz pekare Very Happy

5 Re: Sta jedete na poslu? taj Sub Jan 23, 2010 12:47 pm

vesna čiček

Aktivni član
Aktivni član
voće-obično jabuku, grejp ili naranđu; sendvić, riblju konzervu i sl.

6 Re: Sta jedete na poslu? taj Pet Jan 29, 2010 11:22 am

rami8

Aktivni član
Aktivni član
Ja ne mogu da trpim glad, odmah mi se vrti u glavi ili me jednostavno zaboli glava. Ponekad narucim nesto ako bas zaginem nakom radnog vremena, i to je onda pica ili neke slicne bezvezarije, tako da od kada sam se ozbiljno odlucila da se izborim sa kg, nosim od kuce, ili na pauzu odem i kupim konzervu ribe, voce, sargarepe su super ako imate kao ja losu naviku da radite i nesto grickate, nosila sam i sjemenke od tikve, itd. Najvise volim banane, ali ih sada izbjegavam, prakticno sam na jabukama, od kojih dobijam napade gladi...Hljeb pokusavam da svedem na tri parceta dnevno i to mi bas tersko ide, jer ako ne pojedem hljeb, ja sam i dalje gladna.
Sledece nedjelje planiram da uvece proprzim na malo ulja povrce sjeckano i da ga ponesem na posao.

Ma nije lako uopste.Mislim da bih se kuci zdravije hranila.

7 Re: Sta jedete na poslu? taj Pet Feb 12, 2010 12:50 pm

nana82

Novi član
Novi član
I ja imam problem sa doručkom na poslu.... uglavnom spremim sebi ujutru jogurt i neku voćku da ponesem.... a kad zaboravim onda delim doručak sa koleginicom...koja uzgred živi odmah pored firme pa nas njena mama zatrpava svakakvim đakonijama koje sprema.... (i to sada izbegavam maksimalno)... ali kao što i rami8 imam problem sa trpljenjem gladi jer me odmah zaboli glava, što mi pored 8 sati ispred računara nikako ne odgovara... Sad imam vaše savete i iskustva pa možda smislim neku strategiju izbegavanja visokokalorične hrane.... goody

8 Re: Sta jedete na poslu? taj Pet Feb 12, 2010 2:55 pm

Sun

Administrator
Administrator
evo ja bas pakujem:4 sargarepice i 100 gr. kuvanog pirinca. U radnom stolu drzim plasticne kasike i sirovi badem pa kad bas ogladnim - gricnem sargarepu i pirinac, a badem mi dodje kao desert.. Very Happy
Nosim i sok od pola limuna u flasici od pola litra pa samo na poslu nalijem vodu i pijuckam.

9 Re: Sta jedete na poslu? taj Uto Avg 31, 2010 2:04 pm

GODDESS

Aktivni član
Aktivni član
Na poslu se uglavnom "razbijem" od hrane jer mi je posao kancelarijski i vezan za radni sto pa mi je uvek nešto pri ruci za grickanje... a pekara je, naravno, blizu.Tako sam i došla do ove kilaže Sad
E, zato sam od skoro uvela nova pravila.... na posao nosim ili voće i neke integralne grickalice (obično pločice od heljdinog brašna ili pločice sa lanom), jogurt sa malim procentnom m.m. a u zadnje vreme kupujem ovsenu kašu sa malinom ili jabukom i cimetom.
Toliko sam se "navukla" na to da jedva čekam doručak Smile

10 Re: Sta jedete na poslu? taj Ned Okt 03, 2010 7:03 pm

maja79

Aktivni član
Aktivni član
I ja na poslu jedem samo pecivo. U poslednje vreme se trudim da to bude 2 integralne kifle i casa jogurta. Od muslija ili slicnih stvari jednostavno nisam sita. Neki savet bi mi dobro dosao.

11 Re: Sta jedete na poslu? taj Ned Okt 03, 2010 7:07 pm

Miley♥

Aktivni član
Aktivni član
Kada sam u skoli, obicno kupim neki dijetalni keks ili dijetalni djevrek i fit jogurt.. Nekad i bake rolls, jer sam cula da ne goji. Kupujem i proju od kukuruznog brasna, samo ne znam koliko ona goji..

12 Re: Sta jedete na poslu? taj Čet Okt 14, 2010 2:58 pm

Mirna

I bi profi
I bi profi
Uh, i ja volim bek rols, mada sumnjam da ne goji?

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

13 Re: Sta jedete na poslu? taj Čet Okt 21, 2010 1:35 pm

de28jan01

Aktivni član
Aktivni član
Jogurt sa sto manje mlecne masti u sebi ( ima ih sada nekoliko ) i voce ( obicno jabuku ) .
U pocetku mi je bilo malo Very Happy ali navikao sam se i sada me zasiti

14 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Nov 01, 2010 10:12 pm

blesa

I bi profi
I bi profi
Miley♥ ::Kada sam u skoli, obicno kupim neki dijetalni keks ili dijetalni djevrek i fit jogurt.. Nekad i bake rolls, jer sam cula da ne goji. Kupujem i proju od kukuruznog brasna, samo ne znam koliko ona goji..

bake rolls je kalorican,ima oko 450 kcal na 100gr,a cini mi se da u kesici ima 90gr..tako da je bolji izbor integralna kifla,ja sam u pocetku uzimala dve kifle i mali jogurt i onda shvatila da mi u stvari treba pola l jogurta i jedna kifla

Proja od kukuruznog brasna je zdrava,moze se jesti ali ne preterivati jeeeeeeee

http://www.myspace.com/cojili

15 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Nov 01, 2010 10:59 pm

Zizue10

I bi profi
I bi profi
A ja mučenik, na faxu se kljukam Guaranom. Znala sam da ona može izazvati srčane probleme, al' nisam znala da je toliko opasna. Shocked A obožavam je. Restrikcije, definitivno.

16 Re: Sta jedete na poslu? taj Pet Nov 12, 2010 11:02 am

picojka

Aktivni član
Aktivni član
Kada vodim racuna o ishrani ponesem od kuce piletinu, jaja, robu, neki put i nesto kuvano.
A kada imam napade onda jedem sta stignem, cokoladu, kufle sa jogurtom...

17 Re: Sta jedete na poslu? taj Ned Jan 23, 2011 5:21 pm

vesna75

Aktivni član
Aktivni član
Ili kiflu (crnu) i jogurt ili žitarice i voćkice...to je kad sam normalna...a inace-pice, pancerote, pa onda cokoladice, pa neko nesto slavi, pa ne odbijes, boze moj da se ne uvrede:)-usisivac:)

18 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Jan 24, 2011 12:00 am

tasatasa

Aktivni član
Aktivni član
Do pre dva meseca na poslu sam jela iskljucivo pecivo,pite,slatkise i na sve to ili jogurt ili sok!!!!!!Prava katastrofa.Sada sam na jogurtu 0% i integralnoj kifli ili parcetu hleba(koje sama pravim od cistog int.brasna)i mogu reci da je sasvim dovoljno kada se naviknete.Za uzinicu vocku i to je to. smesna

19 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Jan 24, 2011 9:13 am

Mirna

I bi profi
I bi profi
Fin doručak, pa i ja tako otprilike, voćkica za užinu, odlično! bay

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

20 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Feb 14, 2011 3:12 pm

viduska

Novi član
Novi član
nosim kuhano kada se može ponijeti to što sam skuhala, ako ne onda trpim glad do doma ili uzmem jogurt, kreker, slane štapiće.

21 Re: Sta jedete na poslu? taj Ned Mar 27, 2011 8:55 pm

sigma

Iskusni setac
Iskusni setac
Ja kao i vecina koja radi manje vise cijelo svoje radno vrijeme u zatvorenom prostoru imam problem jelom na istom..Kad god sam pokusavala biti na dijeti, i nekoliko puta sadm dogurala daleko, uvijek bih posustavala iz razloga sto su kolege narucivale razorazne pizze, sendvice i sl...Pocinjem misliti da je nemoguce na poslu jesti zdravo.. lol!

22 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Apr 04, 2011 11:07 am

brzibranko

Aktivni član
Aktivni član
Ja sam se u posljednje vrijeme baš "navukao" na voćne jogurte, tako da mi je to baš onako fino zasiti dok ne dođem kući. Wink

23 Re: Sta jedete na poslu? taj Pon Apr 18, 2011 2:18 pm

mikabo05

Aktivni član
Aktivni član
Kukuruznu kiflu i jogurt, voćku, sirovi badem ako ogladnim ili ponesem sendvič od kuće sa puno povrća.

24 Re: Sta jedete na poslu? taj Sub Apr 30, 2011 2:03 pm

Sanjchi

Aktivni član
Aktivni član
Meni je bas veliki problem sa ishranom na poslu, narocito zato sto provodim i vise od 8 sati na poslu. Primetila sam da je najbolje kada ponesem nesto kuvano, a pecivo me ubija... Od vocnog jogurta imam kiselinu, pa i to izbegavam. Najgore je kad kolege ponude, cokolade, keks i slicne nezdrave grickalice...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu