Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 fleke od solarijuma na licu taj Ned Jun 07, 2009 9:36 pm

cojeaca

Novi član
Novi član
Bila sam u solarijumu 3 puta, nakon tog treceg puta sam primetila na licu dve fleke, na oko 1cm od jednog i drugog oka. Nikad nisam imala slicnih problema, imam 25 godina. Napominjem da pijem kontraceptivne pilule 'mercilon' zbog neredovnih menstruacija. Sta mi predlazete da bih uklonila te fleke?

2 Re: fleke od solarijuma na licu taj Ned Jun 07, 2009 10:45 pm

coffee

Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
najbolje je da posetis dermatologa, nemoj sama da eksperimentises, mozda uopste nema veze sa solarijumom

ne znam kakve su fleke, da li su tamnije ili svetlije od tvoje koze, ako su svetlije, depigmentacija moze da nastane iz razlicitih razloga

zato najbolje ce znati strucno lice
Very Happy

''neuspesni rade ono sto im ublazava tenziju,dok pobednici rade ono cime se ostvaruje cilj''

3 Re: fleke od solarijuma na licu taj Uto Jun 09, 2009 10:09 pm

cojeaca

Novi član
Novi član
Hvala na savetu, poslusacu. Inace, fleke su tamnije. Zvala sam par kozmetickih salona da se posavetujem, ali rekli su mi da se skidanje tih fleka ne radi sad vec zimi, i preporucila mi je kremu 'linoderm', koju sam vec pocela da mazem, potrebno je 1-2 meseca da se maze da bi se primetili efekti. buhuuuuu Bas se kajem sto sam uopste i bila u solarijumu. dunno

4 Re: fleke od solarijuma na licu taj Uto Jun 09, 2009 10:12 pm

cojeaca

Novi član
Novi član
Da li je imao neko nekad slican problem? Imam osecaj da sam jedina... depressed

5 Re: fleke od solarijuma na licu taj Sre Jun 10, 2009 8:55 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Ja idem u solarijum i nemam taj problem,ali sam cula da zene koje imaju terapiju antidepresivima i kontraceptivnim pilulama da mogu dobiti fleke po telu,ne samo od solarijuma vec uopste izlaganja na suncu.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu