Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 O vezbanju generalno taj Uto Maj 26, 2009 1:24 am

gagaz

Aktivni član
Aktivni član
evo i ja da se javim... Smile
moj problem je sto se kasno dizem - oko 1h, sto znaci da kasno
doruckujem ( oko 2-3h), tako da nista ne jedem do jedno 9-10h uvece
kad se vratim sa basketa i trcanja...
i onda sam toliko gladan da ne mogu da izdrzim da ne jedem tako
kasno uvece. I kao psoledica toga je da legnem punog stomaka kasno
uvece oko 3-4h i tako svaki moguci dan! Smile

2 Re: O vezbanju generalno taj Uto Maj 26, 2009 4:53 pm

coffee

Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Ako se budis oko 13h onda lepo doruckuj oko 13.30h, zatim rucaj oko 16.30h, pa jos nesto pred trening ili posle treninga proteinsku veceru (jogurt , sir, tunjevina, paradajz, krastavac)

ako jedes oko 15h, pa do 22h nista, ti onda pregladnis, pa se u 22h prejedes, pa ne mozes da spavas i sve tako u krug...................

ne znam koliko ti traje trening vetovatno ne krace od 90 min. , moras bolje da rasporedis obroke ili da se budis ranije

P.S. mislim da si post napisao na pogresnom mestu, ako hoces otvori dnevnik , mozda ti bude lakse da pises na jednom mestu , pa da prebacimo

''neuspesni rade ono sto im ublazava tenziju,dok pobednici rade ono cime se ostvaruje cilj''

3 Re: O vezbanju generalno taj Uto Maj 26, 2009 5:30 pm

gagaz

Aktivni član
Aktivni član
novi sam na ovaj forum, tako da ti o tome pojma nemam, ne znam ni dje pisem, ali barem gledam na pravom mjestu!!! Very Happy
a sto se tice ovog treninga, ovako ti je to kod mene: u 18h odem na basket, koji traje do kad se vidi, znaci do 20h, i posle malo na vratilo, sklekove i trbusne do 21h max!!!
tako da ne mogu da izdrzim a da ne jedem oko 23h, nekad i znatno kasnije... Smile
definitivno se moram ranije dizat

4 Re: O vezbanju generalno taj Sre Maj 27, 2009 7:04 pm

Lana

Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Posle treninga treba svakako da imas obrok, ali vidi da ne jedes neposredno pred spavanje.

I, naravno, ranije ustajanje je dobra ideja - kreni po sat vremena ranije da ustajes, pa ces se lako navici na neko doba dok je sunce jos nisko Wink

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu