Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Fokusirali smo na zdravu ishranu i zdrav zivot, a protiv smo brzih i crash dijeta koje nose vise stete nego koristi. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

16 Re: Zeleni čaj taj Pon Feb 28, 2011 11:51 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
To je dovelo do toga da sad ne mogu ocima da ga vidim
ostecenje zeludca

Bilo je 88
Ja sam andjeo i djavo,upoznaces onog koga prvog probudis

17 Re: Zeleni čaj taj Pon Maj 23, 2011 3:49 am

plišani zec

Aktivni član
Aktivni član
ima li za kupiti zelenog čaja u listićima u običnim dućanima? ako ne gdje ih ima? kako se sprema sa listićima? iii... znam da u nekim čajevima ima kofeina a u nekim stretstva od kojih ti se prispava, pa u koju skupinu spada zeleni čaj? tj. je li bolje pit ujutro ili uveče?

18 Re: Zeleni čaj taj Čet Maj 26, 2011 12:18 am

Atinicaa

Aktivni član
Aktivni član
Nije lep ukus,ali sve za lepotu , tako da se ja trudim da popijem shto vishe sholjica dnevno! icoffe

19 Re: Zeleni čaj taj Sub Jul 23, 2011 3:49 am

mrvica_91

Aktivni član
Aktivni član
Ja ga pijem dok mi se ne zgadi i prvi put cujem da to nije dobro. Kao da sam umislila da mi ublazava celulit ili tako nesto, ne znam, ali cu nastaviti da pijem 3 solje dnevno, pre svakog obroka!Very Happy

20 Re: Zeleni čaj taj Sub Jul 23, 2011 12:08 pm

yasmin

Novi član
Novi član
Pila sam ga ranije pa sam prestala, jer me uzasno mrzi da ga spremam. Mogla bih da pocnem opet, meni se cak i ukus svidjao, volim malo opore cajeve. Very Happy

21 Re: Zeleni čaj taj Sub Jul 23, 2011 3:25 pm

mrvica_91

Aktivni član
Aktivni član
Ma meni je nekako gorak, al na slamcicu mogu da popijem bilo sta! Nekako se iskljucim i samo se nalivam! Idem da skuvam litar caja, grize me savest sad jer ga juce nisam pila! goofy

22 Re: Zeleni čaj taj Ned Feb 03, 2013 12:16 am

Jelena G

Aktivni član
Aktivni član
Pola godine svakodnevno pijem zeleni caj onaj u listicima , tri velike solje i rezultati su divni kako na zdravstvenom nivou tako i u pogledu kvaliteta koze,kose...

23 Re: Zeleni čaj taj Uto Feb 05, 2013 7:18 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Evo, ja ga sad upravo pijem. drink2

....nista bez jabuke .... spruce_up 

24 Re: Zeleni čaj taj Pet Mar 01, 2013 8:05 pm

dusa

Aktivni član
Aktivni član
Tajci,koji vi kupujete,u listicima ili u kesicama?Neznam koji da kupim? Very Happy

25 Re: Zeleni čaj taj Pet Mar 01, 2013 8:18 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Uvek je bolje u listicima. Moze se piti i sa kesicom, ali kvalitetniji,sto se vidi po ceni. bay

26 Re: Zeleni čaj taj Pet Avg 09, 2013 2:25 pm

marina22

Novi član
Novi član
Zdravo svima...meni je doktorka danas preporucila zeleni caj sa djumbirom i uopste sve sa djumbirom. Receno mi je da je dobar za stitnu zlezdu. Interesuje me da li mogu da ga skuvam, rashladim i tako cuvam u frizideru do 24h?

27 Re: Zeleni čaj taj Pet Avg 09, 2013 2:46 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Marina, sa mnogim cajevima se tako moze raditi. Nemoj ga samo piti previse. Dve solje dnevno je dovoljno, a djumbir mozes stavljati i u variva kad kuvas.
Napisi nam, molim te, kako ti je doktorka rekla da ga pravis i koju kolicinu. bay 

28 Re: Zeleni čaj taj Pet Avg 09, 2013 3:56 pm

marina22

Novi član
Novi član
Hvala na brzom odgovoru. Pripremila sam caj i dodala limun. Bas cu sada da ga probam i nadam se da se necu razocarati. Dovoljna su dva kolutica djumbira na solju caja. Dodaju se u kljucalu vodu, isto kao i zeleni caj u listicima. Nakon toga se smesa procedi i to je to. Sto se tice zapremine caja koja sme da se popije u jednom danu nije mi nista rekla, ali mislim da je mislila na tu jednu solju.

29 Re: Zeleni čaj taj Pet Avg 09, 2013 4:41 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Hvala i tebi na brzom odgovoru. Nije lose da popiujes jednu solju prem podne, jednu popodne i djumbir malo sazvaci i nemoj ga progutati da ti ne bude tezak na zeludac.
Postoji misljenje nekih strucnjaka da limun ne treba stavljati u zeleni caj. Mozda treba poslusati.
bay 

30 Re: Zeleni čaj taj Ned Jan 12, 2014 9:07 pm

stašica

Aktivni član
Aktivni član
Ja ga pijem ujutru na "gladan stomak", tako počinjem i ona kad god mi se pije popijem ga nije tako ružan ja sam se navikla cheers 

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu