Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Sre Feb 15, 2012 6:22 pm

plavka6

Novi član
Novi član
meni se ove vezbe cine super Very Happy
danas pocinjem, javljam vam rezultate Very Happy

52 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Čet Mar 01, 2012 3:20 pm

JocaM

Novi član
Novi član
Cao svima,visoka sam 170,a imam samo 50 kg,pa me zanima da li je uz koriscenje ovih vezbi i upotrebu gejnera(dodatak ishrani u prahu koji se mesa sa mlekom) moguce povecati misicnu masu?

53 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Čet Mar 01, 2012 8:58 pm

Lana

Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Za dobijanje misicne mase (hipertrofiju) ti treba:
1) kalorijski suficit (da klopas vise nego sto ti treba, pozeljno dosta proteina, ali i ugljenih hidrata za energiju)
2) trening sa opterecenjima (u sta ne spadaju ove vezbe)
3) dovoljno odmora
.... (jedno 10 praznih mesta)
gejner

Gejneri su dobri, ali istu stvar mozes postici npr. da u svakom obroku imas jedno 35 g proteina (sto je oko 200 g mesa/ribe/sira) i lepu dozu ugljenih hidrata (250-350 g krompira, pirinca, itd.)

Sledi, nista bez teretane - i ne brini, neces se nabildovati tek tako Very Happy

54 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Čet Mar 01, 2012 10:14 pm

JocaM

Novi član
Novi član
Hvala puno Very Happy chokolada

55 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Pet Mar 02, 2012 7:55 pm

JocaM

Novi član
Novi član
Lana, jel znas za neki link gde imaju prikazane vezbe opterecenja? Trenutno zbog obaveza nisam u mogucnosti da posecujem teretanu, pa sam mislila da ih radim ponekad u kucnoj varijanti.

56 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Pet Mar 02, 2012 10:04 pm

Lana

Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

Jedna od najpotpunijih baza na netu, sa jako dobrim prikazom.

MEDJUTIM ako nemas iskustvo i radis "na svoju ruku", povrede mogu nastati veoma lako. Plus, treba kupiti opremu (minimum tegove) itd. Ovako, u dobroj teretani za 45 minuta do 1 sat max 3-4x nedeljno uz strucan nadzor i korekcije mozes postici mnogo vise, a da se pri tom sansa za povrede svede na statisticki minimum.

Na primer, cucanj je fenomenalna vezba za sve misice od struka na nize. Medjutim, nepravilno izveden cucanj moze da dovede do veoma ozbiljnih povreda ledja, karlice, kolena...

57 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Sub Mar 03, 2012 12:37 pm

JocaM

Novi član
Novi član
Hvala ti puno Very Happy Pokusacu makar sa cucnjevima za pocetak sama,a kad budem imala vremena krenucu u teretanu. Ne znam sta mi se desava ovih dana, ali uz upotrebu pivskog kvasca poslednjih 5 dana toliko mi se otvorio apetit da sam danas uspela da pojedem 9 sendvica plus uzine.To sam krenula na svoju ruku, a rucak sam izbacila samo danas cisto da vidim kako deluje i vec je pocelo da mi se lepi oko stomaka i malo je otislo u noge. Nastavicu sa ovim svojim izmisljenim nacinom ishrane, s tim da cu rucak da jedem normalno i posle cu sve lepo da oblikujem u teretani. Iako sam ranije radila kao wellness savetnik nisam mogla sebi da pomognem, ali izgleda da ovo deluje cheers

58 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Uto Mar 06, 2012 10:10 pm

kmarija82

Aktivni član
Aktivni član
Veliko hvala za ove vezbe,prosto je fantasticno sta sve ovde moze da se nadje goody

59 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Sre Jan 29, 2014 3:06 pm

Džejn

Novi član
Novi član
Pozdrav! Novi sam član i, za početak, želim da kažem da mi se zaista sviđa sajt: organizacija, saveti i "atmosfera". Smile
Mene zanima koje vežbe su najbolje za zatezanje stomaka i butina. Naime, izgubila sam dosta kilograma (sada imam 52kg/165cm), ali mi i dalje kupaći predstavlja problem zbog kože! :(Idem na zumbu, trudim se da se šetam, radim trbušnjake, sve to već godinu dana...ali, kao da je bez efekta. Molim vas za pomoć, polako gubim samopouzdanje! :/

60 Re: VEZBE ZATEZANJA (u slikama) taj Pet Nov 14, 2014 5:42 pm

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu