Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26 Horoskopski znaci u liftu taj Ned Maj 18, 2008 11:59 am

Gost

Gost

Svi horoskopski znaci su u liftu jednog velikog hotela. Medjutim, lift se zaustavlja izmedju dva sprata. Evo kako su reagovali.

RAK: - Šta mu bi?
BLIZANCI: - Opa, zaglavljeni smo!
LAV: - Ma hajde, komsija, sta to pricate! Slucajno je stao.
DEVICA: - Jaoj, gde bas sada!
OVAN: - Da vidimo sta je (pritiska dugmice).
SKORPIJA: - Hej, komsija, nemojte tako jako!
OVAN: - Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i cekamo?
VAGA: - Komsija, smirite se! Nije vreme za svadju!
DEVICA: - A to sto smo zaglavljeni - nikom nista. Znate li koji posao mene ceka?
JARAC: - Svi imamo neke obaveze, ali umesto sto stvaramo paniku, hajde da uradimo ono sto treba!
VODOLIJA: - Tako je. Mora da postoji dezurni majstor. Komsija, pritisnite crveno dugme, molim.
BLIZANCI: - Naravno. Ne reaguje. Opa, bice veselo!
RIBE: - Vidi ti njega! Njemu je cak i zabavno!
STRELAC: - Sto da ne? Necemo valjda da kukamo?

LAV: - Slusajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat?
VODOLIJA: - Taj sam, ali jos ne mogu da vidim sta je najbolje uraditi.
BIK: - Ne bih da se salim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje.
OVAN: - Ma nemojte! Mislite da cu celu noc sedeti ovde? Ako nece milom, onda ce silom (pocinje da sutira vrata).
VAGA: - Komsija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno!
SKORPIJA: - Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska u glavi.
OVAN: - Slusaj ti, bitango jedna! Ako zelis da razgovaras sa mnom, treba da se ponasas kao prema pametnijem od sebe.
SKORPIJA: - S tobom mogu da popricam i na jedan poseban nacin, a ako zelis, mozemo i ovde u liftu.

LAV: - Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponasanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i zelim da me dobro saslusate. Prvo, smirite se!
RAK: - Kako da se smirimo? Evo, vec pola sata stojimo ovde bespomocni.
DEVICA: - Tako je! Uopste nismo svesni toga sta sve moze da nam se desi.
SKORPIJA: - Vi radite sta hocete, ali ja vise ne mogu da izdrzim. Moram da zapalim cigaretu.
RAK: - Jaoj, nemojte samo to! Ugusicemo se covece!
DEVICA: - Potrazite otvor za ventilaciju, ovde vise ne moze da se dise!

OVAN: - Ma dajte da probam jos jednom!
SVI SEM STRELCA: - Ne!
STRELAC: - Slazem se sa komsijom Ovnom. Ako sutiranjem odvalimo vrata lifta, mozemo da se spustimo sprat nize i da izadjemo iz lifta. JARAC: - Nemojte, komsija! To ne dolazi u obzir.
RIBE: - Tako je! Ko zna sta bi sve moglo da nam se desi dok se spustamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta.
VAGA: - Komsija, sta vi mislite o ovome?
BIK: - Mene pitate?
VAGA: - Da. Vidim da stojite mrtvi hladni.
BIK: - Mene nista ne pitajte. Sada je vreme rucku (vadi sendvic). Kad se najedem, onda cu da razmiljam o liftu.
LAV: - Nemoguce! Bas sada ste gladni?
BIK: - Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmisljam o teskim stvarima.

BLIZANCI: - Sto se brinete? Imam karte za igranje, pa mozemo da odigramo partiju. Da delim?
RAK: - Vi niste normalni!
JARAC: - Komsija, posto ste sredili sendvic, a rekoste da imate resenje, da cujem.
BIK: - Resenje je jednostavno, cekacemo dok ne stigne struja.
(Lift pocinje da se trese.)
RAK, DEVICA I RIBE: - Jaoj, sta je ovo?
BLIZANCI I STRELAC: - Pocinje prava zabava!
VODOLIJA: - Nasim mukama je dosao kraj - stigla je struja.
STRELAC: - Sada cemo da izadjemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

27 Šta smo naučili iz filmova? taj Sub Jun 21, 2008 11:12 pm

Gost

Gost
Šta smo naučili iz horor filmova?

• Kada izgleda da si ubio monstruma, nikada ne proveravaj da li je zaista mrtav.
  • Ako saznas da zivis u kuci sagradenoj na indijanskom groblju koja je nekad sluzila za obrede crne magije ili u kojoj je neko ubijen ili izvrsio samoubistvo, odmah se odseli.
  • Nikada naglas ne citaj knjigu za ozivljavanje demona.
  • Ne pretrazuj podrum, pogotovu ako je upravo nestala struja.
  • Ako drustvo ide da se zeza u staroj, napustenoj crkvi, nemoj da ides s njima. Pogotovu ne ako jedini nemas partnera ili si dezurni saljivdzija.
  • Ako kucni uredaji pocnu da rade sami od sebe, ne cekaj dalji razvoj dogadaja nego se odmah seli!
  • Ako bezis od monstruma, ocekuj da ces da se sapletes barem 2-3 puta (duplo vise ako si zena). Takode, iako monstrum jedva hramlje, uvek ce uspevati da te sustigne.
  • Pazljivo slusaj pozadinsku muziku.
  • Postoji razlog zbog koga je napusteni grad napusten. Zato ga zaobidi u sirokom luku.
  • Kada te juri neko cudoviste, a ti pokusas da pobegnes kolima, ocekuj da auto nece moci da upali iz prve, bez obzira koliko dobro inace radio.
  • Ako si jedan od srecnika koji je preziveo film, nikada se ne prijavljuj za nastavak. Napustices ovaj svet u prvih 10 minuta filma.
  • Kada sletis na nepoznatu planetu i nades nesto sto lici na vanzemaljska jaja, ne diraj ih.
  • Kada se jedan od clanova tvoje posade pojavi sa necim vanzemaljskim vezanim za njegove grudi (posledica nepostovanja prethodnog pravila), ne pustaj ga na brod - ionako je mrtav.
  • Kada te vanzemaljsko cudoviste lovi po brodu (posledica nepostovanja prethodna dva pravila), nemoj da trazis izgubljenu macku.
  • Nikada, ali nikada, ne ulazi unutra ("unutra" znaci tavan, orman, podrum, mracna ulica, suma...)
  • Ako usput izgubis neki deo tela, ne ocajavaj. Na to mesto ce se lepo uklopiti testera, harpun, sablja...
  • Zaboravi na pistolj. Nestace ti municije bas kad monstrum dode na nisan.
  • Ako te ujede zombi, prestani da trcis i trudis se... Jednostavno sedi i sacekaj da postanes jedan od njih.
  • Ne kupaj se, pogotovu ako si sam(a) u kuci.
  • Ako si muskarac, pukao si! Uvek prezivljavaju zene.
  • Kada kupujes imanje, pitaj prodavca zasto je tako jeftino.
  • Budi vernik! Uvek se ispostavi da skeptici nisu u pravu, i to na neki grozan, bolan nacin. smesna
  • Ako nisi glavni lik, lakse je da odmah izvrsis samoubistvo.
  • Ako si klinac, razvedri se! Monstrumi ubijaju samo razuzdane tinejdzere.
  • Ako je samo jedan monstrum, nemoguce je ubiti ga. Ako ih ima vise, nemoguce je istrebiti ih. Dakle, pokusaj da ih navedes da napadnu jedni druge.
Šta smo naučili iz holivudskih filmova?

• Kasalj je znak smrtonosne bolesti.
  • Detektiv moze resiti slucaj samo ako je suspendovan sa duznosti.
  • Muskarac nece pokazati znake bola dok prima najokrutnije udarce, ali drhti dok zena pokusava da mu ocisti rane.
  • Jedna sibica dovoljna je da osvetli sobu bilo koje velicine.
  • Svaka brava se moze za sekundu otvoriti kreditnom karticom ilispajalicom - osim ako to nisu vrata koja vode u zgradu u plamenu.
  • Nije neophodno reci "dobar dan" ili "do vidjenja" kada zapocinjete ili zavrsavate telefonski razgovor.
  • Ajfelov toranj moze se videti sa bilo kog prozora u Parizu.
  • Covek koji puca u dvadeset ljudi ima vise sanse da ih pobije, nego dvadeset ljudi koji pucaju u jednog coveka.
  • Kuhinje nemaju prekidace za svetlo. Kad u nju ulazite nocu, treba samo otvoriti vrata frizidera i koristiti njegovo svetlo kao zamenu.
  • Nije vazno ako ste visestruko brojniji u borbi koja ukljucuje borilacke vestine - vasi neprijatelji strpljivo ce sacekati da vas napadnu jedanpo jedan, igrajuci okolo u pretecoj mantri, sve dok ne srusite njihove prethodnike.
  • Majke svakog jutra pripremaju jaja, slaninu i kolace za muza i decu, iako oni nikada nemaju vremena da ih pojedu.
  • Jednom nanesen ruz za usne nikada se nece izbrisati - cak i dok ronite sa punom ronilackom opremom.
  • Policajcima se uvek dodjeljuju partneri koji su njihova susta suprotnost.
  • Automobili koji se sudare gotovo uvek eksplodiraju u plamenu.
  • Cak i pri voznji niz potpuno ravnu ulicu neophodno je energicno drmnuti volan s leva na desno svakih nekoliko trenutaka. smesna
  • Posteni i vredni policajci po pravilu bivaju ranjeni ili ubijeni tri dana pred penziju.
  • Ako pozelite da se predstavite kao nemacki oficir, nije neophodno da znate nemacki - dovoljan je nemacki naglasak.
  • Sef policije uvek suspenduje svoga glavnog detektiva ili mu daje nemoguci rok da zavrsi posao.
  • Sto vise muskarac i zena mrze jedno drugo, veca je verovatnoca da ce se zaljubiti.
  • Ventilacioni sistem bilo koje zgrade savrseno je mesto za sakrivanje. Niko nikada nece ni pomisliti da vas u njemu trazi i mozete bez teskoca stici do bilo kog dela zgrade.
  • Kada se suocite sa zlim medjunarodnim teroristom, sarkazam i duhovitost su vase najbolje oruzje.
  • Kada placate taksi, ne morate pogledati u novcanik dok vadite novac - samo zgrabite jednu novcanicu nasumce i dajte je vozacu. Bice to uvek tacan iznos cene voznje.
  • Kada su sami, svi stranci preferiraju engleski.
  • Skidanje do struka moze muskarca uciniti neranjivim za metke.
  • Ako borave u zaposednutoj kuci, zene bi trebalo da istraze svaki neobican zvuk u najoskudnijem rublju.
  • Ako treba ponovno da napunite oruzje, uvek cete imati dovoljno municije - cak i ako je pre toga niste poneli.
  • Ako se nadjete uhvaceni u situaciju koja se moze brzo razjasniti jednostavnim objasnjenjem, obavezno drzite usta zatvorena!
  • Ako vidite veliko staklo, neko ce ubrzo biti bacen kroz njega.
  • Ako vas neko prati po gradu, mozete se skloniti u paradu Svetog Patricka koja se odrzava u svako doba godine.
  • Ako odlucite da igrate po ulici, svako na koga naidjete znace korake.
  • Kada je neko zaljubljen, uobicajeno je da odusevljeno zapeva.
  • Kada je osoba onesvescena udarcem u glavu, nikada nece pretrpeti potres ili ostecenje mozga.
  • Kada se vozi automobil, normalno je ne gledati put, vec u osobu koja sedi pored ili iza, za vreme citavog putovanja.
  • Na kompjuterskom ekranu nikada se ne vidi kursor, nego samo: "Enter Password Now".
  • Prezivecete bilo koju bitku u bilo kom ratu osim ako ne napravite gresku i ne pokazete nekom fotografiju vase voljene kod kuce.
  • Televizijske dnevne vesti obicno sadrze pricu koja vas se narocito tice u tom trenutku.
  • Lako je prizemljiti avion ako postoji neko u kontrolnom tornju da vam daje uputstva.
  • Elektricna ograda dovoljno mocna da ubije dinosaurusa nece izazvati trajne posledice kod osmogodisnjeg deteta.
  • Tokom svih policijskih istraga neophodno je bar jednom posetiti striptiz-klub.
  • Uvek je moguce parkirati neposredno ispred zgrade koju posecujete.
  • Uvek mozete pronaci motornu testeru kada vam zatreba.
  • Vecina ljudi cuva album novinskih isecaka, posebno ako je neko od njihove rodbine ili prijatelja poginuo u neobicnoj nesreci.
  • U Americi se niko ne vozi podzemnom osim kada bezi pred FBI-em ili psihotičnim ubicom.
  • U Americi je do 40. godine cisto OK ziveti s cimerom/cimerkom. Ni jedna zena ne planira udaju pre 40-te.
  • Ni jedna zena ne planira decu pre 45-te.
  • Ljudi kod kuce skoro nikad ne idu u WC, ali na poslu pola vremena rade, a pola provode u unisex WC-ima.
  • Niko ne radi fizicki posao, svi rade u kancelarijama ili su glumci...
  • 99% neces izgubiti parnicu (ma koliko glupa bila) ako te brane glavni likovi.
  • U Meksiku je moderno oblaciti se kao kauboj i tako izlaziti u grad.

28 Re: Smešni tekstovi taj Pon Jun 23, 2008 11:15 pm

Gost

Gost
Preživljavanje u hororu

• Nikad se na javljaj na telefon!!
  • Ubij glavnog lika!!
  • Potrazi knjigu umrlih\rodjenih i trazi plan kuce u koju si se uselio!!
  • Uvek veruj deci.
  • Nikad ne proveravaj jel' ubica mrtav.
  • Ne ulazi u kola ili ne rade, nemas kljuceve a uvek je neko na zadnjem sedistu!!
  • Nikom ne veruj!!
  • Ako nadjes koristi hladna oruzija jer ne mogu da se istrose!!
  • Nabavi fluroscentne lampe
  • Izbegavaj ormane i tavane kao i kade!!
  • Ako si u zombi horroru proveri sve da nisu ujedeni jer uvek neko jeste i to krije
  • Nikoga ne pustaj unutra moze da bude bilo ko!!
  • Kreci se pravolinijski bez obzira na teren jer je verovatno fora da
    si u nekom prostoru koji je ogranicen e ako je tako slobodno se ubi
    nema ti spasa

• Bezi kad imas sansu ne vracaj se za druge,velika je verovatnoca da ce da te uhvate a gubis i na prednosti u vremenu!!

29 Re: Smešni tekstovi taj Ned Jul 20, 2008 1:37 pm

Sun

Administrator
Administrator
Ja sam izgleda najredovniji posetliac ovde..nista mi nije smetalo d aponovo sve iscitam i smesna smesna smesna (ja sam inace "na poslu" whistle )

30 Kad nam pregori!!! taj Sre Sep 24, 2008 10:58 am

Sun

Administrator
Administrator
Pitanje: Koliko klimakteričnih žena je potrebno da bi promenili sijalicu:

Odgovor:
Jedna. SAMO JEDNA!!I jel znaš ZAŠTO?Jer niko u kući ne zna KAKO se menja sijalica!Ma oni ne znaju ni da je sijalica uopšte PREGORELA!!!Oni bi sedeli u mraku TRI DANA pre no što bi shvatili, a i kad shvate, ne bi mogli da nadju nove sijalice i pored toga što su one u ISTOJ FIOCI u zadnjih 17 godina!!A ako ih nekim čudom nadju, 2 DANA KASNIJE, stolica koju su uzeli iz kuhinje da bi promenili glupu sijalicu će i dalje STAJATI NA ISTOM MESTU!!A ISPOD NJE KUTIJA OD NOVE SIJALICE!!!JER NIKO NIKAD NE BACA DJUBRE!!!ČUDIM SE KAKO SE JOŠ NISMO UGUŠILI OD SILNOG DJUBRETA U KUĆI!!TREBA NAM VOJSKA DA SE POČISTI OVO MESTO!!I NEMOJTE DA ME TERATE DA POČNEM OKO TOGA KO MENJA ROLNE TOALET HARTIJE!!!

31 Re: Smešni tekstovi taj Sre Sep 24, 2008 11:20 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
smesna smesna smesna
ziva istina
smesna smesna smesna

32 Re: Smešni tekstovi taj Sre Sep 24, 2008 11:32 am

Gost

Gost
Nasmejala sam se slatko čitajući ovo... smesna smesna smesna

33 Re: Smešni tekstovi taj Čet Sep 25, 2008 1:31 pm

Catrin

Poznata faca
Poznata faca
smesna smesna smesna Morala sam odmah da procitam tekst mami i svekrvi preko tel. Znaju zene staje klimaks. smesna

34 Re: Smešni tekstovi taj Sub Sep 27, 2008 8:46 pm

Lana

Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Istinita prica iz call centra MTS-a... Ispricao mi jedan operater!

Korisnik: Dobar dan, gospodine!
Operater: Dobar dan, izvolite?
K: Recite mi, molim vas, kako da proverim koliko mi je kredita ostalo, a da ne zvrckam
stalno vas?
O: Zvezdica-sto-taraba
K: Hvala puno, dovidjenja!

Automatika je takva da se sa istog broja poziv prosledjuje ponovo istom operateru ako je
slobodan. 15ak minuta kasnije:

K: Gospodine, ja sa mog telefona ne mogu da proverim stanje! Pokusavam, mucim se, i - nece!
O: (zacudjeno) Pa jeste li ukucali, kao sto sam vam rekao, zvezdica-sto-taraba?
K: Pokusao sam, ali uspem samo 56 puta da ukucam tarabu i vise nece, pa da ga ubijem!

smesna smesna smesna

Ja sam vristala od smeha kad sam cula!

35 Re: Smešni tekstovi taj Sub Sep 27, 2008 8:48 pm

Gost

Gost
smesna smesna smesna smesna smesna

36 Re: Smešni tekstovi taj Ned Sep 28, 2008 12:17 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Ko moj mm pitao moju sestru pre par godina
(dosla do nas da joj prebaci pesme na telefonu):
"Kolika ti je kartica?"
"pa ovolika(pokazujuci prstima razmak od 2cm)
Koliko tu pesama moze da mi stane?"
hahaha hahaha hahaha hahaha

37 Re: Smešni tekstovi taj Ned Sep 28, 2008 9:48 am

Mirjana

Aktivni član
Aktivni član
joooj , sanja smesna

Jedan mladi katolički svećenik bio je tako nervozan da prije prve mise nije
mogao ni riječi progovoriti pa upita biskupa za savjet... Ovaj mu reče:
- "Slijedeći put popij času vode sa 2 kapljice votke i odmah ćeš se osjećati slobodnije."

Poslije toga, svećenik se osjećao tako dobro da ga više ništa nije moglo uznemiriti. Nakon povratka sa mise pronađe slijedeću ceduljicu od biskupa...:
- "Poštovani svećeniče, slijedeći put stavite nekoliko kapljica votke u vodu a ne obratno. Osim toga evo još nekoliko savjeta kako se neki ispadi ne bi ponovili:

1. Nije potrebno stavljati kriške limuna na rub pehara.
2. Ormar pored oltara je mjesto za ispovijed a ne W.C.
3. Ne oslanjajte se više na statuu blažene djevice Marije, ne grlite ju više i ne ljubite.
4. Postoji 10 zapovjedi a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak.
5. Isusa i njegove učenike ne zovemo J.C. i kompanija
6. David je pobijedio Golijata praćkom i kamenom. Nije ga umlatio i prosuo mu mozak.
7. Judu ne nazivamo k*****im sinom.
8. Papu ne moramo nazivati El Padrino
9. Bin Laden nema veze sa Isusovom smrti.
10. Sveta vodica je za posvećivanje a ne da bi se osvježavali ispod pazuha.
11. Nikada se ne smijete tako moliti, da pri tome sjednete na stepenice ispred oltara i stavite nogu na bibliju.
12. Hostija nije grickalica uz vino već za vjernike.
13. Griješnici idu u pakao a ne u rodni kraj.
14. Poziv na ples nije loš, ali ne polka trčeći kroz crkvu.
15. Onaj, u ćošku pored hora, kojeg ste nazvali homićem, kontrašem i tranvestitom u suknji, bio sam ja.

38 Re: Smešni tekstovi taj Ned Sep 28, 2008 10:47 am

Gost

Gost
Sanja ::"pa ovolika(pokazujuci prstima razmak od 2cm)
Koliko tu pesama moze da mi stane?"
Postoji 10 zapovjedi a ne 12, 12 apostola a ne 7. Nijedan od njih nije bio patuljak.
Onaj, u ćošku pored hora, kojeg ste nazvali homićem, kontrašem i tranvestitom u suknji, bio sam ja.

Za ovo sam se naglas smejala! smesna smesna smesna

39 Re: Smešni tekstovi taj Pon Sep 29, 2008 10:30 pm

Catrin

Poznata faca
Poznata faca
Evo nesto iz mog komsiluka...

...::: NASLOVI FILMOVA - LESKOVAČKI PREVOD :::...

* Šta sve možeš u Denveru kada si mrtav -- Kue će rabotiš u Denver kd lipšeš
* Poljubac zmaja -- Celivka od aždaju
* Pakt s vukovima -- Neću rat, bolje je sas vuci
* Mačka na limenom, usijanom krovu -- Mačka na žeske limene ćeramide
* O, brate, gde si. -- A, be, bate kude si
* Ko to tamo peva -- Kuj taj tam poe
* Bekstvo iz Njujorka -- Bežanija iz Njujork
* Policijska akademija -- Fakultet na milicajci
* Razjareni bik -- Pebesnili bivol
* Trči, Lola, trči -- Begaj, Lolo, begaj
* Vatrene ulice -- Sokaci u oganj
* Mala noćna muzika -- Malecka svirka po tamninu
* Blistavi um -- Ubav mozak
* Nismo više klinke -- Porasnule smo
* Sam u kući -- Doma, bez gosti
* Dobar, loš, zao -- Nee loš, ne valja, ič ne valja
* Prohujalo s vihorom -- Oduvaja gi vetar
* Svi naši strahovi -- Sve kue se plašimo
* Za kim zvona zvone -- Po koga zvoniv zvonca
* U Kini jedu pse -- U Kinu jedev kučiki
* Dvanaest žigosanih -- Dvanaes sas beleg
* Poslednji samuraj -- Samuraj na kraj
* Dobro, da bolje ne može biti -- Merak rabota
* Sve o mojoj majci -- Sve o mamu mi

40 Re: Smešni tekstovi taj Pon Sep 29, 2008 10:35 pm

Gost

Gost
Catrin ::* Vatrene ulice -- Sokaci u oganj
* Mala noćna muzika -- Malecka svirka po tamninu
* Sam u kući -- Doma, bez gosti
* Dobar, loš, zao -- Nee loš, ne valja, ič ne valja
* Poslednji samuraj -- Samuraj na kraj

Jao, ne smem ovoliko da se smejem, muka mi je... smesna smesna smesna smesna smesna

41 Re: Smešni tekstovi taj Pon Sep 29, 2008 10:39 pm

Catrin

Poznata faca
Poznata faca
Imam jos jedan smesna

Plavusino pismo sinu

Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znaci da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo citaš.
Neki dan je tvoj otac procitao u novinama da se, po statistikama, vecina saobracajnih nezgoda dogada 1km od kuce, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuce. Kuca je prelepa, imamo cak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juce sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeci put 4.
U vezi one jakne koju si želeo, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.
Napokon smo sahranili tvoga deda: pronašli smo njegovo telo kada smo cistili kucu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobedio, dok smo se igrali skrivaca.
Pre nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.
Pošto vec spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.
Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra ce je zvati po meni... Cini mi se malo cudno da svoju cerku zove "mama".
Tvoj rodak Pol se oženio... po celi dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne vidjamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...
A da ne govorim o tvom bratu Žanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljucevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!!!
Dobro sine, necu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas živela, uzela je kucni broj sa zida i ponela ga sa sobom.
Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.

Mama koja te voli.

PS: Htela sam ti poslati nešto para, ali sam vec zatvorila kovertu.

Moram da dodam jos jedan...

Dnevnik tek udate plavuse

Ponedeljak:
Evo zavrsio se medeni mesec i smestili smo se u nas novi dom. Veoma je zabavno kuvati za Toma. Danas sam napravila predivan kolac po ovom receptu.
"Umutite 12 jaja odvojeno." No kako nisam imala dovoljno posuda, morala sam pozajmiti par od suseda da bi umutila sva ta jaja. Kolac je ispao super.

Utorak:
Hteli smo vocnu salatu za veceru. U receptu je pisalo:"Posluzite bez icega." To sam i uradila. Skinula sam odecu sa sebe. Ali, Tom je doveo nekog prijatelja na veceru. Nikad nisam videla tako zacudjena lica kada sam posluzila salatu.

Sreda:
Odlucila sam da danas posluzim rizu po receptu koji glasi ovako: "Potrebno je dobro pranje pre stavljanja rize u kipucu vodu." Tako sam ugrejala vodu, okupala se, pa tek onda stavila rizu da se kuva. Nije mi jasno bilo zasto sve to, jer riza nije imala nista bolji ukus.

Cetvrtak:
Danas je Tom trazio salatu. Probala sam novi recept. Glasi ovako:
"Iseckajte sve sastojke i onda pospite po listovima zelene salate sat vremena pre no sto je posluzite". Morala sam otrcati skroz do maminog vrta. Posula sam salatu po listovima i cekala tu sat vremena da je pas ne pojede. Tom je navratio i pitao da li se osecam dobro. Pitam se zasto?

Petak:
Danas sam nasla jednostavan recept za kolacice koji kaze ovako: "Stavite sve sastojke u zdelu i dobro izmesajte, i to je to". Kada sam to uradila otisla sam do mamine kuce. Vjerovatno nesto nije u redu sa receptom, jer kada sam se vratila kuci, smesa u zdeli je izgledala isto.

Subota:
Tom je danas bio u kupovini i doneo je kokos. Zamolio me je da je sredim za nedelju. Nisam bila sigurna kako se kokosi oblace nedeljom, ali sam nasla jednu preslatku haljinicu i male cipelice. Izgledala je preslatko, ali kada ju je Tom vidio, izasao je iz kuhinje brojeci do 10?!

Nedelja:
Danas su Tomovi roditelji dosli na veceru. Htela sam napraviti pecenje, alisve sto smo imali u zamrzivacu bio je hamburger. Tako sam ga stavila u rernu i podesila kontrole na pecenje. Mora da nesto nije u redu sa rernom, jer je na kraju pecenja opet ispao hamburger?!

Laku noc Dragi Dnevnice.
Ovo je bila uzbudljiva nedelja. Jedva cekam sutrasnji dan, tako da mogu
isprobati nove recepte na mom dragom Tomu.

42 Re: Smešni tekstovi taj Pon Sep 29, 2008 10:46 pm

Gost

Gost
smesna smesna smesna

43 Re: Smešni tekstovi taj Sub Okt 11, 2008 11:37 am

millica

Poznata faca
Poznata faca
Danas sam u mom dnevniku spomenula - kurblu, pa se setih istinitog dogadjaja. Jednog dana je mm dosao kuci s posla i suze mu idu od smeha. Njihov vozac je trebao opisati rukovanje nekom gradjevinskom masinom (stand.oper.procedura), i kada je predao tekst daktilografkinji, prvo je zena zamrla od smeha, onda ostali...
U sred, inace, precizno napisanog teksta, pise:"...pre startovanja motora, kurblom odstraniti sve prisutne..."
Eto, sta znaci jedan zarez!
Trebalo je da pise:"..pre startovanja motora kurblom, odstraniti sve prisutne." smesna

44 Re: Smešni tekstovi taj Sub Okt 11, 2008 11:49 am

Gost

Gost
millica ::pre startovanja motora, kurblom odstraniti sve prisutne..."
Eto, sta znaci jedan zarez!
smesna smesna smesna smesna smesna

45 Re: Smešni tekstovi taj Sub Okt 11, 2008 6:34 pm

Tajci

Moderator
Moderator
smesko smesko
Pa ovde se jako lepo uci...smehom.
Da i ja dam svoj doprinos.

Danas dobijem od sestre mail sa Subject-om:
Nauk-sta znaci dobra komunikacija.

Čule životinje u šumi da meda ima listu za odstrel.

Dođe jelen prvi i upita medu: "Medo je li tačno da ti imaš tu listu?"

Meda: "Imam."

Jelen: "Jesam li ja na njoj?"

Meda: "Jesi."

I sutradan nađu jelena mrtvog.

Drugi se ohrabri vuk i dođe kod mede i upita: "Medo imaš li ti tu listu?"

Meda: "Imam."

Vuk: "Jesam li ja na njoj?"

Medo: "Jesi."

I sutradan nađu vuka mrtvog.

Dođe zeka kod mede i upita: "Medo imaš li ti stvarno tu listu?"

Medo: "Imam."

Zeko: "Jesam li i ja na
njoj?"

Meda: "Jesi."

Zeko: "Možeš li me majke ti obrisati?"

Meda: "Mogu, nema problema."

POUKA: Mudra komunikacija je ključ uspeha i kvalitetnog zivota.

46 Re: Smešni tekstovi taj Sre Okt 22, 2008 9:33 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
smesna smesna smesna smesna

47 Re: Smešni tekstovi taj Sre Okt 22, 2008 11:55 am

Mirjana

Aktivni član
Aktivni član
jooooj, Tajo smesna smesna smesna

nasmeja me od jutros, a to mi je trebalo onoliko bay

48 Re: Smešni tekstovi taj Sub Okt 25, 2008 1:24 pm

Sun

Administrator
Administrator
Klikni i pročitaj smesna

49 Re: Smešni tekstovi taj Uto Nov 04, 2008 9:27 am

Sanja

Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
e jadan covek... smesko smesko smesko
to je kad te muk anatera pa covek od sebe napravi
budalu...

50 Re: Smešni tekstovi taj Ned Dec 14, 2008 7:49 am

millica

Poznata faca
Poznata faca
RECEPT

Hobotnica na kontinentalni način:

Sastojci:
- 1 malo prase (do 15 kg )
- 1 veća hobotnica (cca 2 kg )
- krompir.

Priprema:
Dok se prase vrti na ražnju, hobotnica se kuva s krompirima u puno vode i
posoljeno.
Kad je hobotnica gotova, a prase pečeno, izvade se krompiri, voda prolije,
a hobotnica baci mačkama i psima, da ne zaj.bavaju dok se jede.
Uz prase servirati hladno pivo ili gemišt.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu