Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Herbafast tablete taj Sub Mar 17, 2012 9:05 am

tweety015

Novi član
Novi član
Da li neko ima iskustva sa Herbafast tabletama.Ima ih 2 vrste.Ne znam da li su efikasne,pa ako je neko probao,molim za informaciju. Very Happy

2 Re: Herbafast tablete taj Čet Mar 22, 2012 8:35 am

Sonja2410

I bi profi
I bi profi
Imam ja...
Pila i jedne i druge i naravno cisto bacanje para whistle

3 Re: Herbafast tablete taj Čet Mar 22, 2012 9:10 am

tweety015

Novi član
Novi član
Tako sam i mislila.Hvala na pomoci.

4 Re: Herbafast tablete taj Pon Maj 14, 2012 2:51 pm

dina100

Aktivni član
Aktivni član
bacanje para u svakom slucaju. ne verujem u te cudotvorne preparate. nekad se bas zanesem i pozelim da kupim,ali me brzo prodje. sa herbafastom sam samo bacila par euopste nisam bila zadovoljna. uvek gledam sastav,a kod ovog mi se sastav uopste nije svideo.

5 Re: Herbafast tablete taj Sub Sep 22, 2012 10:43 am

nmalisa

Aktivni član
Aktivni član
Herbafast udavio sa reklamom , Dejan Milicevic sve delbji I deblji..

http://partizantkd.com

6 Re: Herbafast tablete taj Pon Sep 24, 2012 10:45 am

Prznica

Aktivni član
Aktivni član
od tog Herbasata se moj prijatelj jos vise ugoio , kad je zvo i reklamirao da nesto neide , rekli mu da on ima hormonski poremecaj ..
Inace zdrav i prav ... Ugojio se zbog povrede noge na kosarci pa hteo brze da skine. ..

7 Re: Herbafast tablete taj Pon Sep 24, 2012 1:10 pm

dina100

Aktivni član
Aktivni član
kakve veze ima taj Dejan M. i Herbafast?
nmalisa, prznica, novi ste na forumu, zar ne mislite da je previse da komentarisete samo Antikilogram? Jel vi radite za njih?

ovo zaista nije u redu, ovde ljudi dolaze ne bi li se informisali, davali podrsku, a ne da bi citali ko je koga tuzio,slao inspekciju i sl. stvari koje ste pisali.

8 Re: Herbafast tablete taj Pon Sep 24, 2012 2:13 pm

Prznica

Aktivni član
Aktivni član
postovana dina100 taj deajn m , je glavni promoter hf po reklamama barem koliko sam ja video , a komentarisem ono sto mi je trenutno na umu .
Koliko znam jos uvek smo slobodna zemlja i mogu ucestvovati na temam koje su meni interesantne ? ili se neslazes samnom ?

9 Re: Herbafast tablete taj Pon Sep 24, 2012 2:33 pm

dina100

Aktivni član
Aktivni član
malo je cudno da su ti interesantne samo teme sa preparatima za mrsavljenje, tj antikilogram i herbafast

10 Re: Herbafast tablete taj Pon Sep 24, 2012 2:49 pm

Prznica

Aktivni član
Aktivni član
nebih rekao da me samo to interesuje , ali na tome kucam . Trenutno citam recepte i to me trenutno zaokupljuje . Od skoro zivim sam i moram da naucimd akuvam ....

ali to nije za ovu temu ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu