Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Čajevi, tablete i slično za mršavljenje! taj Pet Feb 03, 2012 9:40 pm

beast.1990

Aktivni član
Aktivni član
Ovako zanima me dal su preparati za mršavljenje stvarno ikad ikome pomogli? al iskreno...

2 Re: Čajevi, tablete i slično za mršavljenje! taj Pet Feb 03, 2012 10:54 pm

cailin

Aktivni član
Aktivni član
Da, ali daleko od toga da su pomogli u tolikoj meri da se možeš osloniti samo na njih. Sredi ishranu, povećaj fizičku aktivnost, i tek onda ima smisla uzimati neko pomoćno sredstvo.

3 Re: Čajevi, tablete i slično za mršavljenje! taj Sub Sep 22, 2012 11:21 am

nmalisa

Aktivni član
Aktivni član
da mogu da pomognu , ali mora biti prava formula i odnos koji ce pomoci tvom organizmu .
Najbolje je konsultovati strucnjake iz nutricionizma kako bi napravili pravi odnos .

Ja sam imao priliku uz jedan preparat da smrsam ali sam se strogo pridrzavao pravila.

Inace cajevi se u mnogim zemljama pije kao preventimva raznih poremecaja i bolesti izmedju kojih je i gojaznst .

Poslednji izmenio nmalisa dana Sub Sep 22, 2012 11:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : slovne greske pri kucnaju)

http://partizantkd.com

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu