Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Uto Nov 22, 2011 5:05 pm

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Evo da i ja pokusam da dam doprinos na temu vezbanja...pa recimo neka ovaj post bude detaljan opis sta sam radila na treningu kako bi neke od vas drage moje odradile to i same kod kuce ukoliko niste u mogucnosti da odete do teretane. Ili neka ovaj post bude meni motivacija kroz obavezu da uvek posle treninga se javim ali pre sledeceg...tako cu valjda biti i odgovornija prema svom telu Very Happy

2 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Uto Nov 22, 2011 5:54 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Mimi,ja sam upravo zavrsila sa vezbama u mojoj sobi.Koristim bicikl, steper i ab tone it(nesto sa oprugama ). Tebi drzim palceve da budes zadovoljna posle teretane. 47b20s0

3 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Sre Nov 23, 2011 9:23 am

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Juče sam se po dolasku sa treninga "zapetljala" sa dnevnim obavezama sudje peripodovicka i ne stigoh da nešto napišem.I oko moje kuce , naravno
Pravila sam pauzu dve nedelje sa treninzima, bila sam na putu, i uvek me, da budem iskrena, posle pauze JAKO mrzi da nastavim.Ma , naravno bila bih nepoštena kad bih rekla da nije tako.
Trening je bio super i ono što me uvek hrabri i motiviše je ta energija koju dobijem i za vreme trajanja vežbi a posebno posle. Osetim se poletno i sa velikim samopoštovanjem...bila sam dobra prema samoj sebi... Smile
Prvo smo radili zagrevanje na parteru jačeg intenziteta,vrat, ruke, noge...zatim kroz plesnu koreografiju 15-tak minuta vežbe u pokretu...ovo uvek volim jer se osećam kao na plesnom podijumu ali je sinoć bilo žestoko za moje noge posle pauze kuku sta me snadje
Zatim vežbe za ruke i ramena, odnosno biceps i triceps...ja to radim sa tegovima od 3 kg zbog teretane i to mi je lako ali ....neka. I da se pohvalim svi ostali rade sa 0,5-1 kg hihihi
I onda nastaje moja "muka", na strunjači vežbe za stomak, guzu i noge...i to oko 150 ponavljanja... shokiran
I tu sam naravno jako slaba, koliko god godina da radim ide mi teško ali RADIM... eh
I na kraju najlepši deo a to je obavezno istezanje koje naravno jako prija, prava relaksacija. Po nekada pomislim da mi samo ovaj set vezbi valja za dušu ...
Ja sam ipak nabacala o vezbama ali mislim da je bolje da sledeći put opišem vežbe...

4 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Sre Nov 23, 2011 12:30 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Pravi si dokaz da FA deluje na nas u dva smera-fizickku i duhovnu ravnotezu.
Ja sam u granicama kao ta vecina oko tebe sa tegovima do 1 kg. Tebi svaka cast. Ma bravo Mimi clap1

5 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Pet Nov 25, 2011 11:33 am

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Juče je bio dan za FA ali ne odoh girl cray i to baš ne volim.
Trening je od 6-7 pm a na aerodromu sa morala biti u 7 i 25 minuta da sačekam sina...složićete se to nikako nije moglo.Kako ja da ne sačekam moje "oko" posle dvadesetak dana... ljubac
U subotu putujem na dva dana ...pa opet ništa od treninga obesen
Ali eto meni sledeće nedelje...nadoknadiću ja to , retko mi se dešava da propuštam treninge ali ...desi se dunno

6 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Uto Nov 29, 2011 10:09 pm

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Dan za trening i to "muski'. Prvo sam pesacila 1,5 km, zatim 15-tak minuta na trenazeru nordijsko skijanje i onda ceo jednocasovni trening.
Zagrevanje sa vrlo interesantnom koreografijom i malo jacim tempom, vezbe na parteru danas su bile za ledja i rame...dobro mi je islo samo sam i ovoga puta zaboravila teze tegove.. jeeeeeeee radila sam sa dva kg to je meni lako.Sedam vezbi, tri serije po 60 ponavljanja, malo li je klapklap
Zatim za stomak i guzu po pet vezbi, tri serije i po nisma sigurna ali ok 50 ponavljanja clap1
I na kraju ono sto najvise volim vezbe opustanja u trajanju 10-15 minuta. I to je to za danas...vrlo sam ponosna, super. ooo

7 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Sub Dec 03, 2011 7:01 pm

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
U cetvrtak trening nisma imala instruktorka se povredila ali i ona je covek sto da ne i zao mi je stvarno.
Danas smo imali , nesto slabiji 500 trbusnjaka . Zamolila sam je da pokusa izbrojati , bas me je interesovalo koliko je to serija i koliko ponavljanja.
Dakle ima toga puno. Planirala sam na spravama pola sata ali ipak nisam stigla....samo 15-stak minuta ali i to je super.

8 Re: Odoh ja na trening pa se cujemo posle... taj Uto Dec 06, 2011 9:49 pm

mimi15

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Naravno da sam odradila trening...otisla sam nesto ranije i odradila po 10-tak minuta
nordijsko i trcanje na traci. to nije bas najefikasnije trebalo bi bar pola sata,
zatim sam u sali nastavila grupni, zagrevanje,parter u pokretu preko stepera bucice i rad na tricepsu, cucanj,
ramena, stomak, i ...valjda je dosta.Naravno na kraju obavezno istezanje.
Veceras sam bila bas mrzovoljna za trening ali ...znam ja samo da krenem od kuce...ostalo je sve u redu. Very Happy
Da znate kako sam pravila festu po stanu dok sam se spremala, molila muza da mi ne da idem smesna , boli me glava Wink , Dramica place(to je inace moja kuca) lol! ...i niko me nije slusao... whistle

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu