Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 pitanjce taj Ned Mar 06, 2011 2:28 pm

Machkolina

Aktivni član
Aktivni član
neznam gde da pitam pa bih pitala ovde.koliko bi ja trebalo kalorija da unosim s obzirom na to da sam visoka 160cm i imam 14god?

2 Re: pitanjce taj Ned Mar 06, 2011 3:24 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Unos kalorija nije isti u odnosu na godine, a kod tebe dolazi do zabune. Imas li 18 ili 14 godina?

3 Re: pitanjce taj Ned Mar 06, 2011 3:49 pm

Machkolina

Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::Unos kalorija nije isti u odnosu na godine, a kod tebe dolazi do zabune. Imas li 18 ili 14 godina?

14...nego sam napisala na profilu tako jer kad sam ga napravila imala sam 13,pa nisam mogla da se registrujem

4 Re: pitanjce taj Pon Mar 07, 2011 10:38 am

Tajci

Moderator
Moderator
Machkolina, to sto s enisi mogla registrovati je nase pravilo da ne mozemo podrzati nikoga ispod 18 g. Nekad popustimo na clanovima koji ce uskoro biti punoletni.
Tvoj organizam je sad u veoma bitnom razvoju i trebas se obratiti nutricionisti. To je jako vazno za tvoj metabolizam i pravilan razvoj. Treba strucnjak da ti odredi jelovnik prema tvom individualnom stanju organizma.
To ti je jedini pravi put da na kvalitetan nacin oblikujes svoje telo. Bitno je da imas i podrsku roditelja.
Hvala ti na iskrenosti i budi dobra prema sebi jer se sve greske posle visestruko placaju.

cheers

5 Re: pitanjce taj Pon Mar 07, 2011 12:59 pm

Machkolina

Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::Machkolina, to sto s enisi mogla registrovati je nase pravilo da ne mozemo podrzati nikoga ispod 18 g. Nekad popustimo na clanovima koji ce uskoro biti punoletni.
Tvoj organizam je sad u veoma bitnom razvoju i trebas se obratiti nutricionisti. To je jako vazno za tvoj metabolizam i pravilan razvoj. Treba strucnjak da ti odredi jelovnik prema tvom individualnom stanju organizma.
To ti je jedini pravi put da na kvalitetan nacin oblikujes svoje telo. Bitno je da imas i podrsku roditelja.
Hvala ti na iskrenosti i budi dobra prema sebi jer se sve greske posle visestruko placaju.

cheers

ja ne zelim da smrsam,cisto se samo interesujem inace treniram odbojku,samo sam htela da znam Smile

6 Re: pitanjce taj Pon Mar 07, 2011 3:55 pm

Tajci

Moderator
Moderator
Pohvalna je svaka zainteresovanost za pravilnu ishranu.
Mozes prosetati forumom, procitati dosta korisnih postova. Imas i razne tabele sa izracunatim kalorijama, a koliko je tebi potreban unos izracunaj OVDE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu