Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

forum podrske u toku dijete

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

lulik

Aktivni član
Aktivni član
Evo i moje 5 poruke i vapaja.....kako da otpocnem,sta doruckujete ljudi...molim vas napisite mi jedan dan ishrane da vidim kolicinski koliko je to i sta trba jesti jeeeeeeee

semberac

Aktivni član
Aktivni član
Veliki pozdrav za sve,a posebno za Vagabunda,i posto je on trazio nesto konkretno,evo reci cu mu.
Ja sam za 2 mjeseca skinuo 15-ak kg,a da se pritome,nisam odrekao gotovo nicega.Vjerovatno se sad mnogi pitaju kako je to moguce,a zaista je moguce.
Idemo redom,i ja cu nabrojati neka iskljucivo moja iskustva;
1.Maximalno sam smanjio voznju automobila,
2.Svakodnevna voznja bicikla-nekada predjem samo 5,a nekada i do 60 km dnevno
3.Posto je u toku post,izbacio sam sve ono sto ima veze sa mascu
4.Kada bih pozelio nesto slatko,ja bih kupio mentol bombone
5.Ne jedem nista od grickalica,cips i ta cuda.Kad hocu da nesto grickam,kupim sebi integralne stapice.
Ne bih sada da davim ovdje,ali sve ovo se moze staviti u jednu recenicu-samo fizickom aktivnoscu se korisno trose kalorije.Ja imam 29 godina.Prilicno sam razvijen,posto sam nekada boxsovao,i visok sam 194.Medjutim,do prije 2 mjeseca imao sam 127 kg!!!!!!!!!Vagao sam se prije 10 dana,i imao sam 111 kg.Racunam da cu za 2 mjeseca skinuti jos 5-6 kg koliko mi treba,a ostalo su misici i kosti.I samo volja,to skida kilograme.Pozdrav iz Bijeljine!

semberac

Aktivni član
Aktivni član
Pozdrav za sve.Ja sam od Nove Godine smrsao 17 kg,bez da sam smanjio obroke.Kako???B R Z O H O D A N J E!!!! Samo to ! Mozda zvuci nevjerovatno,ali sam u nasem gradskom parku u Bijeljini hodao i na - 20C.Cinjenica je i da sam veliku kilometrazu presao i biciklom,ali pjesacenje je po meni ponajbolje.Ko ne vjeruje,neka pokusa! ao96

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu