Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Fokusirali smo na zdravu ishranu i zdrav zivot, a protiv smo brzih i crash dijeta koje nose vise stete nego koristi. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

16 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Mar 07, 2011 12:57 pm

vipstar84

Aktivni član
Aktivni član
Ja koristim kirkolinu samo onda kada malo vise 'uzivam' u hrani haha , ovako bas i ne...i generalno, ima efekta Very Happy

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1129860156

17 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Uto Maj 10, 2011 12:18 am

Mim

Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
shocking Neverovatno! Ali drago mi je da cujem da neko nema negativno iskustvo poput mog...... flower

18 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Maj 16, 2011 7:03 am

Lanica

Aktivni član
Aktivni član
Pre nekog vremena se vlasnica firme Kirka pojavila u Blic zeni kao uspesna privrednica... Recimo samo da bi joj njen proizvod ZAISTA bio od koristi, kada bi radio...

Dosta navlakusa, valja raditi goody

19 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pet Jun 24, 2011 3:59 pm

kaja-kajce

Aktivni član
Aktivni član
Ja sam takodje pila ovaj caj i imam negativno iskustvo sa njim. Mucnine, tegobe pa cak i alergija na taj caj...

20 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Jul 04, 2011 2:06 pm

majapezos

Aktivni član
Aktivni član
Kao i svi ostali čajevi za mršavljenje, pun je SENE.... whistle

21 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Sep 19, 2011 11:10 pm

chocolate

Aktivni član
Aktivni član
Ja sam ga koristila, nisam imala negativno iskustvo. Nisam pila zbog mršavljenja, nego zbog zatvora i u tim slučajevima pomogne, a mršavljanje....hm...ništa bez šuplje kašike Very Happy

22 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Sep 19, 2011 11:10 pm

chocolate

Aktivni član
Aktivni član
Ja sam ga koristila, nisam imala negativno iskustvo. Nisam pila zbog mršavljenja, nego zbog zatvora i u tim slučajevima pomogne, a mršavljanje....hm...ništa bez šuplje kašike Very Happy

23 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Uto Sep 20, 2011 9:27 am

bucka

Novi član
Novi član
i ja koristim Kirkolinu, i to jednu ili dve solje dnevno, nemam nikakvih losih iskustva....
meni se dopada jer regulise probavu (koja mi se malo poremetila, mozda zbog dijete)

24 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Uto Sep 20, 2011 12:30 pm

Lana

Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Bucka, naravno da ti regulise probavu - sena je nepogresiva u tome. Medjutim, sve ima svoju cenu, tako da sena izaziva neku vrstu zavisnosti - i ovako lenja creva se dodatno olenje (jer sena obavlja posao umesto njih), pa nakon prestanka uzimanja, problem postaje jos gori nego sto je inicijalno bio.

Ti si, koliko mi se cini na Dukanovoj dijeti, koja je nevidjeno siromasna vlaknima (kojih inace ima u vocu, povrcu i integralnim zitaricama). Da li uzimas 1,5 kasika ovsenih mekinja koje su preporucene (pa cak i obavezne) u dijeti?

Ako je nesto "prirodnog porekla" i zelene boje, ne mora da znaci da je zdravo i dobro za organizam.

25 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Uto Sep 20, 2011 8:47 pm

chocolate

Aktivni član
Aktivni član
To sam čula da od laksativa u bilo kom obliku, hoće creva da se ulenje, pa onda muke žive...

26 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Sre Nov 23, 2011 7:41 pm

angela4

Aktivni član
Aktivni član
moja drugarica je imala bas ozbiljnih problema sa senom, pa ne preporucujem nikome redovno uzimanje dunno par puta mesecno po potrebi je sasvim ok spruce_up

27 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Sre Nov 23, 2011 7:41 pm

angela4

Aktivni član
Aktivni član
Inace caj za celulit je meni fantastican Smile

28 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pet Jan 27, 2012 12:18 am

m.senka

Novi član
Novi član
cao drage moje dame,sto se tice kirkoline ja imam super iskustvo,intezivno sam ga pila 3 meseca i skinula 9 kg,evo vec skoro mesec dana jedem normalno i nista nije se vratilo nista. doduse tokom uzimanja caja sam batalila slatko i sokove i eto rezultata. osecam se super.

29 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Sre Feb 01, 2012 7:52 pm

rada72

Novi član
Novi član
Pila caj ali zbog njegovog bljak ukusa yuk ili ti bolje receno nije imao ukusa a ni efekta,kod mene pomaze samo smanjeneje hrane,to je provereno eh

30 Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje taj Pon Maj 21, 2012 2:11 pm

dina100

Aktivni član
Aktivni član
znas li sastav Kirkoline? i ja pijem samo zeleni caj.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu